«... і помоляться, і будуть шукати Ім'я Мого... то Я вислухаю з небес» 2 Хр. 7:14

Історія. Рух і мета Заступників України

Біблійна історія та icторія різних країн розповідає нам про потужну силу заступництва, яка слугувала реформації i відновлення націй. Приклади життя біблійних героїв — Даниїла, Самуїла, Єзекії та Естер, а також розвитку таких країн сучасності, як США, Південної Кореї, України та інших, переконливо свідчать про те, що коли віруючі тривало молились, відбувалась реформація суспільства.

За майже 30 років свободи і незалежності були відкриті тисячі церков, місій та навчальних християнських закладів. Євангеліє було проповідано мільйонам українців.

Починаючи з 1 січня 2017 року, Євангельські Протестантські Церкви в єдності молилися за нашу країну в рамках Всеукраїнського цілорічного марафону посту й молитви «ПРЕОБРАЖЕННЯ УКРАЇНИ», в якому брали участь і безпосередньо молились на молитовних вартах десятки тисяч людей:

 • У 2017 році - 91 250 вірян із 1900 Євангельських церков України.
 • У 2018 році - 64 585 вірян із 1665 Євангельських церков України.
 • У 2019 році - 109 000 вірян з 1626 Євангельських церков України.

Ми бачили, як з’являлися нові можливості для утвердження Вічних цінностей у нашому суспільстві. У вересні 2017, 2018, 2019 роках ми стали свідками того, як сотні тисяч людей славили Царя царів під час Свята Подяки на столичному Хрещатику. У рамках Руху Реформації у 2017 році церквами в Україні було проведено сотні впливових заходів, на яких підіймали питання про духовні основи для розбудови сильної і заможної країни. До Бога почали звертатися більше людей – як із віддалених селищ, так і в найвищих кабінетах держави. Хвала Господу!

Також ми спостерігали, як керівництво держави схиляло свої серця в молитві на Національних молитовних сніданках. Як в кожній області регулярно відбувались молитовні сніданки, на яких читали і розмірковували над Словом Божим і молились державні управлінці різних рангів.

Все, що Бог робив тоді в Україні, є відповіддю на молитви святих.

Україна сьогодні

 • Щороку населення України зменшується більше ніж на 300 000 людей
 • 2007 року ООН визнала український народ вимираючим
 • На 10 зареєстрованих шлюбів припадає більш як 6 розлучень
 • 30% дітей народжуються поза шлюбом
 • 70% дітей не мають гідного батьківства
 • Більш як 1 500 000 вимушених переселенців
 • Близько 14 000 вбитих внаслідок російської агресії на сході та півдні України
 • Перше місце в Європі з розповсюдження ВІЛ/СНІДу
 • Перше місце в Європі з підліткового алкоголізму
 • З 1953 року в Україні зроблено 52 000 000 абортів
 • Близько 40 самогубств вчиняють щодня
 • У країні відбувається моральний занепад
 • Катастрофічна ситуація з COVID-19. Станом на 3.11.2020 - 411 093 захворіло і з них 7 532 померло в наслідок хвороби
 • Криза політична, економічна та соціальна

Чому стратегічна молитва важлива

«І впокоряться люди Мої, що над ними кличеться ім'я Моє, i помоляться, i будуть шукати ім'я Мого i повернуть зо злих cвоїx доріг, то Я вислухаю з небес, i прощу їхній гріх, та й вилікую їхній край! Тепер очі Мої будуть відкриті, а уші Мої наставлені на слухання молитви цього місця».

2 Хронік 7:14-15

Небесна інструкція чітко ставить умову для зцілення суспільства, країни i державного устрою: смирення, покаяння i тривале стратегічне заступництво в молитві.

Про нас

Молитовний Рух “Заступники України” підтримали всі великі християнські об’єднання.

Ми — християни, представники різних конфесій, заступники України, об'єднані однією метою: побачити нашу націю зміненою, а землю – зціленою.

«І впокоряться люди Мої, що над ними кличеться Ім'я Моє, і помоляться, і будуть шукати Ім'я Мого і повернуть зо злих своїх доріг, то Я вислухаю з небес, і прощу їхній гріх, та й вилікую їхній Край!

Тепер очі Мої будуть відкриті, а уші Мої наставлені на слухання молитви цього місця».

2 Хронік 7:14-15

Особистість Христа – головний консолідуючий фактор, який є рушійною силою у нашому прагненні побачити порятунок України та Божі цінності, втілені в роботі керівництва й народу України.

Ми використовуємо один із найпотужніших видів зброї Церкви – молитва заступництва. Ми станемо там, де маємо бути – в проломі за цю землю!

«І шукав Я між ними чоловіка, що поставив би загороду, і став би в виломі перед Моїм обличчям за цей Край, щоб Я не знищив його, – та Я не знайшов!».

Єзекіїла 22:30

І словами Господньої молитви ми благаємо:

«Нехай прийде Царство Твоє, нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі».

Матвія 6:10

Ми запрошуємо приєднатися до спільноти заступників!