«... і помоляться, і будуть шукати Ім'я Мого... то Я вислухаю з небес» 2 Хр. 7:14

Інструкція до Молитовної ходи

Шановні брати та сестри!

Ідея Молитовної ходи полягає в тому, щоб заступники, проходячи стратегічними місцями столиці, молилися за здійснення Божої волі на Землі, як на Небі.

«І сталося сьомого дня, і повставали вони рано вранці, як сходила рання зоря, і обійшли навколо міста за тим приписом сім раз… І сталося, коли сьомого разу засурмили священики в сурми, то Ісус сказав до народу: Закричіть, бо Господь віддав вам це місто!».

Ісус Навин 6:15-16

Поетапні кроки

  1. Оберіть один з двох маршрутів (довгий – 12 пунктів чи скорочений – 7 пунктів) на мапах нижче.
  2. Натисніть на один з пунктів маршруту. Вам відкриється текст з точною адресою, назвою об’єкта та орієнтирами для молитви з місцями Писання.
  3. Слідуйте за цими вказівкам, та між пунктами маршруту продовжуйте молитися за різні інституції в Україні.
  4. Ви можете звершати Ходу самостійно чи з невеликою групою, але варто зазначити: Хода – не є масовим заходом, маршем чи публічною демонстрацією.
  5. Ви можете молитися про себе чи вголос, але не варто привертати до себе уваги. Важливо не створювати перешкод для інших людей, які, можливо, знаходяться поруч. Пам’ятайте: молитва заступництва – це перш за все не фізичний прояв, а духовне дійство.
  6. Християни мають демонструвати світло Христове, тому необхідно поводитись ввічливо з перехожими.
  7. Ви також можете робити фото та відео з Молитовної ходи та ділитись з нами для підбадьорення інших чи у прямому ефірі.
  8. Будьте чутливі до Духа Святого під час молитви, можливо Він дасть вам Слово або одкровення про що ще треба помолитися на локаціях маршруту

«Бо ми не маємо боротьби проти крови та тіла, але проти початків, проти влади, проти світоправителів цієї темряви, проти піднебесних духів злоби. Через це візьміть повну Божу зброю, щоб могли ви дати опір дня злого, і, все виконавши, витримати. Отже, стійте, підперезавши стегна свої правдою, і зодягнувшись у броню праведности, і взувши ноги в готовість Євангелії миру. А найбільш над усе візьміть щита віри, яким зможете погасити всі огненні стріли лукавого. Візьміть і шолома спасіння, і меча духовного, який є Слово Боже. Усякою молитвою й благанням кожного часу моліться духом, а для того пильнуйте з повною витривалістю та молитвою за всіх святих».

Ефесян 6:12-19