«... і помоляться, і будуть шукати Ім'я Мого... то Я вислухаю з небес» 2 Хр. 7:14

Єпископи закликають стати «Заступниками України» та приєднатися до Молитовного руху

Єпископи закликають стати «Заступниками України» та приєднатися до Молитовного руху

Молитовний рух «Заступники України» підтримали єпископи всіх найбільших християнських деномінацій. Голови об’єднань звернулися до християн, щоб закликати до постійної молитви за рідну Україну.

В Україні плідно співпрацюють 19 християнських деномінацій. Представники різних союзів мають спільний час для молитви та роздумів над Божим Словом. Про це розповів президент Українського Біблійного Товариства Григорій Іванович Комендант. Служитель відзначив, що подібна ініціатива в Україні дуже важлива та стратегічна. Він радий, що Молитовний рух набирає обертів та зростає кількість його учасників. «Чим більше ми об’єднаємось та чим більше часу будемо приділяти для заступницької молитви, тим скоріше на власні очі побачимо великі зміни в Україні», - зазначив Григорій Іванович.

«Бог покриє землю благодаттю та милістю тоді, коли християни стануть на коліна перед Ним і будуть постійно молитись. Україна переживає час великих потрясінь, криз та викликів. Ми потребуємо мобілізації в молитві. Багато молитви – багато сили. Мало молитви – мало сили», - на цьому наголосив голова Всеукраїнського союзу церков ЄХБ Валерії Антонюк. Він запросив всіх християн у ці нестабільні часи об’єднатись в молитві та приєднатися до Молитовного руху "Заступники України". Водночас служитель закликав християн мотивувати інших людей до участі у русі.

Старший єпископ Центру незалежних харизматичних християнських Церков України (Повного Євангелія) Анатолій Гаврилюк наголосив на тому, що саме молитва рухає християнство.

«Християнство тримається на Слові Божому та молитві. Молитва — це важлива складова кожного християнина», - сказав єпископ. Також служитель закликав приєднуватись до Молитовного руху «Заступники України». На його думку, для того, щоб церква була сильною та відповідала вимогам часу — потрібно ревно та постійно молитись. Водночас спасіння людей в Україні також вимагає молитви християн.

Старший єпископ об'єднання Українських християнських церков (УХЦ) "Нове покоління" Андрій Тищенко поділився: «У біблійній книзі Ісаї читаємо, як пророк нарікає на те, що «заступники відступили». Саме звідси починаються проблеми: люди перестають молитись й приходять біди та проблеми». Він впевнений, що християнам всіх конфесій потрібно наблизитись до престолу Бога та почати цілодобову молитву-заступництва.

«Чим більше заступників моляться, тим більше ми будемо бачити спасенних людей, чудес та знамень. Бог обіцяв відповідати на молитву тих, хто просить за волею Його та в ім’я Його сина – Ісуса Христа. Давайте сьогодні приєднуватись до Молитовного руху «Заступники України» та запрошувати долучатись своїх друзів", - закликав він.

Також Голова ради Релігійного управління Асоціації Місіонерських Церков Євангельських християн України Віктор Танцюра зазначив: «Безперечно всі церкви моляться за Україну, але особливе благословіння, коли вони об’єднуються у молитві». Він наголосив, що молитва має тривати 24 години, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік. «Ісус постійно молився - вдень та вночі, адже знав, що Бог чує та відповідає на молитви», - навів приклад з Біблії служитель та запевнив, що Бог «помилує край, коли народ упокориться та буде молитись. Через молитви церква і країна отримають рясне Боже благословіння».

Про те, що вкрай важливо бути голосом правди в країні наголосив помічник старшого єпископа Української Християнської Євангельської Церкви Олександр Беспалов у відеозверненні до християн України. «У важкі часи дуже важлива стратегічна молитва. Справжнє лідерство – це голос. Тому сьогодні дуже важливо підвищувати свій голос в молитві», - сказав служитель.

Молитовний рух «Заступники України» пропонує всім відповідальним християнам долучатись до стратегічної молитви за країну на онлайн-платформі. Після реєстрації на сайті ви зможете обрати будь-який зручний для вас час та молитись за найактуальніші потреби в країні разом з іншими учасниками. Нагадаємо, що Молитовний рух "Заступники України" є продовженням Всеукраїнського молитовного марафону «Преображення України», в якому з 2017 року взяло участь понад 100 000 вірян з понад 1900 Євангельських церков України.

Подивитися всі відеозвернення можна на ютуб-каналі руху: https://youtube.com/playlist?list=PLuqbT381m7kwL39jbJ0CYPA-axnutoixT

Приєднатися до Молитовного руху «Заступники України»:

https://molytva.org.ua/account.

Пресцентр Молитовного руху

«Заступники України»

19 січня 2021