«... і помоляться, і будуть шукати Ім'я Мого... то Я вислухаю з небес» 2 Хр. 7:14

У Львові створили депутатське об’єднання «За духовність, моральність та християнський шлях розвитку»

У Львові створили депутатське об’єднання «За духовність, моральність та християнський шлях розвитку»

Головною метою міжфракційного об'єднання є популяризація здорового способу життя та запобігання поширенню негативних явищ: алкоголізму, наркоманії та інших аморальних речей, повідомляє sobor.com.ua

 Особливу увагу депутати приділятимуть зміцненню духовності та християнської моралі у суспільстві.  Для цього представники депутатського об’єднання, крім іншого, планують проводити постійні молитовні зібрання. Ініціатором об'єднання виступив депутат та християнин Дмитро Колесник, що вже понад 20 років займається просвітництвом, соціальною та духовною роботою. 

 «Окрім успішного подолання військового опору, економічного та суспільного розвитку, наша країна потребує духовного відродження. На мою думку, фундаментом успішної держави є саме християнські цінності. Це основа, на яку повинні опиратися депутати, приймаючи рішення для міста та громади», - пояснює депутат.

Головою міжфракційного об'єднання обрано Дмитра Колесника. До нього вже приєднались депутати Роман Грицевич, Ігор Зінкевич, Андрій Закалюк, Євген Бойко та Михайло Дідух. Нині дуже важливою є робота з утвердження у суспільстві духовних і моральних засад, захисту сімейних цінностей, популяризації здорового способу життя, недопущення пропагування аморальності, християнський шлях розвитку країни.

Заступники України моляться, щоб по всій країні об’єднувались політики, які розділяють християнські цінності, та виникали депутатські групи “За духовність, моральність та християнський шлях розвитку”. Дані об’єднання вже працюють в Одесі, Києві, Черкасах та Чернівцях.

 

 

 

28 квітня 2021