«... і помоляться, і будуть шукати Ім'я Мого... то Я вислухаю з небес» 2 Хр. 7:14

Для чого потрібно молитися?

Для чого потрібно молитися?

Присутність в житті молитви, спілкування з Богом - це те, що відрізняє християнина від інших людей.

В Біблії про молитву говориться більше, ніж про щось інше. Серйозне, сильне молитовне життя говорить про наявність духовної сили в житті віруючого. Відсутність молитви - безсилля. 

Нам необхідно молитися, тому що це - Боже повеління для нас. Якби віруючі проводили більше часу в молитвах, всі питання вирішувалися б швидше і простіше. Апостол Павло закликає: "Будьте тривалі в молитві, і пильнуйте з подякою в ній" (До Колос. 4:2).

Через молитву можна вирішити переважну більшість проблем. Коли віруючий постійно молиться, до нього приходить розсудливість, мудрість Божа для прийняття вірних рішень в повсякденному житті. Якщо людина не молиться, то замість мудрості приходить непорозуміння, яке руйнує людину і все навколо неї. Людина без молитви робить багато марних справ, а коли приходить криза - не знає, що треба робити.

"Отже, будьте мудрі й пильнуйте в молитвах" (1 Петра 4:7).

Багато людей не отримують від Бога виповнення своїх потреб і бажань лише з тієї причини, що вони не просять Господа про це, намагаючись досягти все своїми силами.

"Бажаєте ви та й не маєте, убиваєте й заздрите та досягнути не можете, сваритеся і воюєте та не маєте, бо не прохаєте" (Якова 4:2)

Навіть, коли тобі важко, нехай ці труднощі не заберуть молитву з твого життя. Різні проблеми і прикрощі намагатимуться зробити це. Але саме в такі моменти християнину важливо мати духовну чутливість і не дозволяти віддати свій розум емоціям. А це, конкретно, і досягається через молитву.

4 жовтня 2021