«... і помоляться, і будуть шукати Ім'я Мого... то Я вислухаю з небес» 2 Хр. 7:14

Марафон посту і молитви подолав екватор

Марафон посту і молитви подолав екватор

Марафон посту і молитви, який стартував в Україні з початку цього року, подолав екватор. Протягом пів року щодня Євангельські протестантські церкви в різних областях молилися за ті нагальні проблеми, з якими в цей непростий час стикається як кожний українець, так і країна в цілому. Адже духовний фронт – не менш важливий, ніж фізичний. І відстоювати духовні позиції у боротьбі зі злом – це передусім відповідальність Церкви.


Ініціативу Української Міжцерковної Ради про проведення такого марафону підтримали більшість протестантських церков. За минуле півріччя, за приблизними підрахунками, у молитовному марафоні взяли участь близько 2 тисяч церков, а це більш як 100 тисяч вірян. Якщо говорити про географію марафону, то це 23 області та церкви зі США, які також охоче підтримали нас у молитві.


Варто зауважити, що такі ініціативи слугують об’єднанню між конфесіями. Зокрема, у деяких областях до марафону долучалися православні церкви, католицькі та греко-католицькі.


У деяких областях, особливо у прифронтових, спільна молитва об’єднувала колишніх односельців, яких війна розпорошила по різних країнах. Розподіливши між собою час, вони молилися разом, вкладаючи свою частинку відповідальності у спільну велику справу.


Отож, Марафон посту й молитви продовжується. Адже поки що боротьба триває. І ми не стишуємо свої голоси в молитві, не опускаємо рук. Розуміючи свою відповідальність як заступників, у цей важливий час ми робимо свій вклад у подальший перебіг історичних перетворень.9 липня 2024